Chatky

Úvod - Chatky
Chatky

5MÍSTNÉ CHATKY S PŘÍSLUŠENSTVÍM

Chaty pro 5 osob s vlastní sprchou, WC, venkovní kuchyňkou ( elektrický vařič, dřez s teplou vodou, lednice, varná konvice, základní nádobí – hrníčky, talíře, sklenice, příbor ). Součástí vybavení jsou přikrývky a povlečení. Chatky jsou vybaveny přímotopy (zahrnuto v ceně). V chatce tohoto typu nelze mít psa, či jiné domácí zvíře. Doplatek - parkovné, rekreační poplatek ( osoby starší 18 let ). V období 22.6. - 31.8.2024 nabízíme pouze týdenní pobyty (sobota - sobota) pro tento typ chatky.
Chatky

4MÍSTNÉ CHATKY S KUCHYŇKOU

Malé, čtyřlůžkové chatky vhodné pro rodinu s dětmi. Kuchyňský kout s elektrickým vařičem, lednicí, dřezem s vodou a varnou konvicí, není vybaven nádobím. Součástí vybavení jsou přikrývky a povlečení. V chatce tohoto typu lze mít psa pouze MALÉHO PLEMENE. Doplatek - parkovné, rekreační poplatek ( osoby starší 18 let ). Sociální zařízení je vzdáleno 20-40 metrů, nově vybudované soc. zařízení v dosahu přibližně 60 metrů. V období 22.6. - 31.8.2024 nabízíme pouze týdenní pobyty (sobota - sobota) pro tento typ chatky.
Chatky

4MÍSTNÉ CHATKY

Čtyřlůžkové chatky s malou terasou a posezením, vybaveny lednicí. Po rekonstrukci. Součástí vybavení jsou přikrývky a povlečení. V chatce tohoto typu lze mít psa. Doplatek - parkovné, rekreační poplatek
( osoby starší 18 let ).Sociální zařízení je vzdáleno 20-40 metrů, nově vybudované soc. zařízení v dosahu přibližně 50-80 metrů. Můžete bezplatně využívat společné kuchyňky, bohužel nejsou vybaveny nádobím.
V TOMTO TYPU CHATEK JE POBYT MOŽNÝ I NA DOBU KRATŠÍ NEŽ 1 TÝDEN - PO DOHODĚ DLE MOŽNOSTÍ.